loading

Hijyenik Tasarım

Hijyenik Tasarım

VISCON olarak, endüstriyel tesis inşaat uzmanlığı ile gıda, sağlık ve servis sektörlerine hijyenik alan yaratmak ve sürdürülebilirliğini sağlamak için özel tasarımlar sunuyoruz.

Hijyenik tasarım ürün güvenliğini garanti eder, global sertifikasyonlara uyumu sağlar, temizlik ve bakımı kolaylaştırır ve tesislerin hizmet ömrünü uzatır.

Bu kapsamda Avrupa lideri Polysto ile iş ortaklığı yaparak hijyenik alanlar için zeminden tavana maksimum koruma sağlayan uçtan uca çözümler geliştiriyoruz.

Viscon İnşaat Hakkında

 


Viscon İnşaat Hakkında

100'den fazla ülkede faaliyet gösteren Polysto, ürünlerinde bakteri güvenliği, kimyasal, su ve kir direnci, kolay montaj ve temizlenebilme gibi özellikler ile hijyenik tasarımın ana bileşenlerini en üst seviyede sunuyor.

Bu avantajları yeni nesil inşaat projelerinde hijyenik şekilde tasarlanmış duvar, tavan, kapı, pencere, aydınlatma ve drenaj çözümlerine dönüştürüyoruz.

55 ülkede1.300’den fazla üyesi olan ve üretim süreçlerinin en yüksek hijyen ve güvenlik standartlarına erişmesi için rehber ve standartlar geliştiren EHEDG- European Hygienic Engineering and Design Group üyesi olarak hijyenik tesis tasarımının tüm ihtiyaçlarına çözüm üretiyoruz.